Grado GT220 — słuchawki dokanałowe bezprzewodowe Bluetooth

Grado GT220 — słuchawki dokanałowe bezprzewodowe Bluetooth

Firma Grado ma od niedawna w swojej ofercie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe — model GT220.

Pierwsze słuchawki w pełni bezprzewodowe są kamieniem milowym po siedmiu dekadach funkcjonowania firmy Grado w świecie audio. Chociaż nie mają kabli, prezentują dźwiękową sygnaturę Grado, która nie zawiedzie miłośników wszelkich gatunków muzycznych. Ośmiomilimetrowe przetworniki dynamiczne wytwarzają bogaty, punktualny bas, szczegółową średnicę i czystą, precyzyjną górę. Słuchawki korzystają z technologii Bluetooth 5.0 i są kompatybilne z kodekami aptX, AAC i SBC. Akumulatory wystarczają na sześć godzin ciągłego odsłuchu, a stacja dokująca pozwala na dodatkowe pięciokrotne doładowywanie baterii bez podłączania do prądu.

Sześć godzin odsłuchu *

Żywotność baterii jest sprawą priorytetową. Dzięki temu, że GT220 mogą odtwarzać muzykę przez 36 godzin bez podłączania do gniazdka można się z nimi wybrać nawet w długą podróż. Po sześciu godzinach ciągłego odsłuchu należy je umieścić w stacji dokującej, która zapewnia kolejne doładowywanie do pięciu razy.

Ładowanie bezprzewodowe **

GT220 mają możliwość ładowania bezprzewodowego lub za pomocą kabla USB C. Można je podładować na szybko, można też zostawić na całą noc.

Muzyka, głos, rozmowy ***

GT220 wyposażone są w podwójny system sterowania dotykowego: dotyk lewej słuchawki steruje funkcjami głosowymi i rozmowami telefonicznymi, dotyk słuchawki prawej odtwarzaniem muzyki. Przekręcenie słuchawki wokół osi blokuje ją ściśle w uchu, tworząc zamkniętą komorę, która odgrywa znaczną rolę w reprodukcji dźwięku. Dostępna jest również sterowana dotykiem pełna regulacja głośności.

Charakter dźwięku

Średnica jest neutralna i muzykalna bez żadnych podbarwień, natomiast bas jest stanowczy i znakomicie rozciągnięty. Tony wysokie są naturalne i niewyostrzone.

* Żywotność baterii podano dla głośności ustawionej przez cały czas na 50%. Rzeczywista żywotność zależy od głośności, rodzaju muzyki i siły połączenia Bluetooth. Całkowity czas 36 godzin działania baterii mierzony jest przy całkowicie naładowanych słuchawkach. Słuchawki działają wtedy bez przerwy przez 6 godzin, a następnie w pełni naładowana stacja dokująca może je całkowicie doładować 5 razy.

** Podstawa do ładowania bezprzewodowego nie znajduje się w komplecie. Ładowanie odbywa się w standardzie Qi, ale słuchawki nie muszą współpracować z każdą ładowarką bezprzewodową.

*** Dostępność funkcji takich jak odbieranie rozmów telefonicznych, asystent głosowy, odtwarzanie muzyki i regulacja głośności zależą od urządzenia, do którego podłączone są słuchawki.

Bluetooth: 5.0

Żywotność baterii: 36 godzin

Żywotność baterii w słuchawkach: 6 godzin; 50 mAh

Żywotność baterii stacji dokującej: 5 pełnych cykli ładowania; 500 mAh

Sposób ładowania: USB-C, bezprzewodowe; 2 godziny

Kodeki: aptX, AAC, SBC

Pasmo przenoszenia: 20 Hz ~ 20 kHz

Impedancja nominalna: 32 Ω

Grado GT220

Udostępnij: