Hi-Fi Racks


Inne marki

Standy do kolumn

Hi-Fi Racks jest firmą rodzinną, z siedzibą w sercu rolniczej Anglii. Założona została w roku 2007 przez Bradleya Waltersa, który z sukcesem prowadzi swój biznes do dzisiaj.

Historia firmy Hi-Fi Racks zaczęła się w sposób dość typowy dla branży audio — Bradley potrzebował stolika pod swój sprzęt hi-fi. Chciał, aby stolik miał dobre właściwości akustyczne, a jednocześnie postawiony w salonie wyglądał jak estetyczny mebel. Ponieważ często zmieniał urządzenia, a nie chciał za każdym razem zmieniać stolika, potrzebował takiego mebla, który mógłby „rosnąć” razem ze sprzętem. Na rynku nie było niczego, co mogłoby sprostać jego wymaganiom, więc postanowił skonstruować stolik samemu. Praca ta tak mu się spodobała, że zaczął wykonywać stoliki na zamówienie i tak narodziła się firma Hi-Fi Racks.

W produktach Hi-Fi Racks nie znajdziemy MDF-u, ani oklein. Wszystkie wykonane są z litego drewna i łączą w sobie piękne naturalne materiały, wielokrotnie nagradzane wzornictwo i rzetelne brytyjskie rzemiosło. Stoliki i podstawki wyglądają tak dobrze, jak brzmią. Estetyczne i eleganckie meble będą ozdobą każdego pokoju.

Meble Hi-Fi Racks wprowadzają też oczywiście ogromną różnicę brzmieniową — po ich zastosowaniu muzyka uwalnia się od wszelkich ograniczeń.