PS Audio AirLens — transport strumieniowy

PS Audio AirLens — transport strumieniowy

Przesyłanie strumieniowe dźwięku za pośrednictwem Roona lub innych usług, takich jak Qobuz, Tidal i Spotify, umożliwia dostęp do milionów tytułów za jednym dotknięciem palca. Niestety wrażliwy przetwornik cyfrowo-analogowy nie brzmi idealnie, gdy do sygnału audio dociera szum i zniekształcenia generowane przez komputery, routery, NAS, sieci lokalne i modemy. PS Audio AirLens™ całkowicie eliminuje problemy związane z szumem, jitterem i dzialaniem EMI dzięki całkowitej izolacji galwanicznej i doskonałemu przetaktowaniu cyfrowego sygnału audio.

Niezależnie od tego w jaki sposób strumieniujemy muzykę, wprowadzamy szumy do wejścia przetwornika cyfrowo-analogowego. Połączenie z komputerem przez USB jest zdecydowanie najgłośniejszą metodą, a zaraz za nią plasuje się połączenie kablem Ethernet lub przez Wi-Fi. Aby całkowicie usunąć ten szkodliwy hałas, konieczne jest wyeliminowanie wszelkich połączeń elektrycznych pomiędzy komputerem wraz z jego siecią a przetwornikiem cyfrowo-analogowym. W transporcie AirLens stopień wejściowy oraz galwanicznie izolowany retaktujący stopień wyjściowy połączone są ze sobą tylko „w powietrzu”. Dzięki zastosowaniu oddzielnych zasilaczy nie ma fizycznego uziemienia ani połączeń sygnałowych, co zapewnia 100% izolację i pozbawiony zniekształceń przesył doskonałych cyfrowych sygnałów audio.

Podłączenie AirLensa do DAC-a przez wyjście koaksjalne lub I2S całkowicie eliminuje zamglenie przekazu powodowane przez źródła zakłóceń. Transport zapewnia wyjątkową przejrzystość, lepszą rozdzielczość, realizm barwowy i szeroki zakres dynamiki dla każdego przetwornika cyfrowo-analogowego.

PS Audio AirLens

Udostępnij: