Acustica Applicata


Inne marki

Ustroje akustyczne


Drukuj cennik Strona producenta

Acustica Applicata została założona w 1992 roku przez grono audiofilów. Firma projektuje, tworzy i sprzedaje „pułapki akustyczne” o budowie modułowej dla niskich i średnich częstotliwości, jak również oprogramowanie analizujące jakość dźwięku (Audio Quality Test). Odpowiednie ustawienie głośników i ustalenie pozycji słuchacza, a także dobre przygotowanie akustyczne pokoju to absolutna konieczność jeśli chcemy być zadowoleni z dźwięku naszego systemy stereo lub kina domowego.

Firma zajmuje się adaptacją akustyczną studiów nagraniowych, pokoi odsłuchowych, sal konferencyjnych, kin, restauracji, prywatnych sal kina domowego, itp. Produkty i usługi firmy cieszą się renomą najlepszych na rynku wśród wielu muzyków i realizatorów dźwięku.

Metody akustycznego przygotowywania pomieszczeń stosowane przez Acustica Applicata oraz liczne doświadczenia firmy skłaniają wiele wiodących firm hi-fi do korzystania z jej usług, zarówno we Włoszech podczas „Hi-Fi Show”, jak i na całym świecie. Pułapki modułowe Acustica Applicata są zainstalowane na najlepszych scenach, gdzie słucha się muzyki, jak również w wielu artystycznych studiach nagraniowych we Włoszech i w innych krajach. Ustroje te są również stosowane przy kręceniu ważnych filmów i seriali telewizyjnych.

Dzięki bezpłatnym konsultacjom udzielanym przez firmę powstało ponad 300 projektów adaptacji akustycznej małych i dużych pomieszczeń. Większość z tych projektów została z powodzeniem zrealizowana.

Istnieje możliwość zamówienia gotowego projektu adaptacji akustycznej pokoju. W tym celu potrzebny jest rysunek techniczny pokoju odsłuchowego wraz z miejscem ustawienia kolumn głośnikowych.