Parasound


Inne marki

Wzmacniacze zintegrowane

Gdy Parasound opracowuje nowy produkt jego inżynierowie trzymają się bezwzględnie sprawdzonej stolarskiej zasady: „Dziesięć razy mierz, a raz utnij”. Każdy nowy model jest dokładnie testowany, udoskonalany i testowany ponownie w najtrudniejszych możliwych warunkach. Premiera rynkowa odbywa się dopiero wtedy, gdy produkt jest naprawdę gotowy do poddania wymagającej próbie czasu. Tak na dobrą sprawę trudno oszacować jak trwałe są wzmacniacze Parasound. Producent do dnia dzisiejszego otrzymuje listy z podziękowaniami od klientów, którzy swoje urządzenia zakupili w połowie lat osiemdziesiątych. Wzmacniacze te trzydzieści lat później wciąż działają idealnie.

Na pofalowanym krajobrazie rynku audio wielu producentów przykleja stratosferyczne metki cenowe do urządzeń o świetnym brzmieniu. Misja Parasound nie mogłaby być bardziej odmienna. Cały zespół Parasound znajdował się kiedyś po stronie konsumenckiej w rolach: miłośników muzyki, muzyków i entuzjastów sprzętu poszukujących najlepszego możliwego dźwięku bez rozbijania banku, w związku z czym problemy kupujących są mu znane od podszewki. Dzięki wiedzy i doświadczeniu pracowników firmy można powiedzieć, że Parasound zapewnia najlepsze możliwe brzmienie w odniesieniu do wydanych pieniędzy.

Firma Parasound poświęca wyjątkową uwagę obsłudze klienta, ponieważ jest ona jedynym powodem jej istnienia. Większość klientów nie posiada funduszy powierniczych i musi samodzielnie zarabiać pieniądze, a produkty Parasound stanowią prawdziwy ekwiwalent swojej wartości pieniężnej – i to z nawiązką.

Obok eksperckiego doświadczenia inżynieryjnego Parasound posiada również 15 lat doświadczenia w sprzedaży detalicznej sprzętu audio. Ma to przełożenie na wyjątkowy szacunek do klientów odzwierciedlający się już na etapie procesu projektowania urządzeń, jak również w okresie doradztwa przed i posprzedażowego. Być może zabrzmi to niczym frazes, jednak warto powiedzieć, że Parasound obsługuje swoich klientów tak, jak chciałby być obsłużonym samemu.

Parasound nie posiada oddzielnej, specjalnie modyfikowanej gamy produktów przeznaczonych dla branży profesjonalnej. Pomimo tego Parasound jest wybierany przez studia produkcyjne i nagraniowe firm takich jak: Pixar, Sony, Lucasfilm czy Capitol Records, dla których pieniądze wydawane na sprzęt studyjny nie grają żadnej roli. Urządzenia wyprodukowane przez Parasound mają więc równą szansę trafienia do Twojego domu jak i do renomowanego studia dźwiękowego.

Wybierając Parasound otrzymujesz bezkompromisową jakość. We wszystkich modelach zastosowano najlepsze części, a każde urządzenie musi przejść najsurowszą kontrolę jakości.

Takie zasady obowiązują w Parasoundzie.